RU

Львівський стадіон продасть свою назву

15.11.2010, 14:50

Місцеві влада у Львові готова розглядати варіанти про оренду назви арени, яка готується прийняти матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Виручені кошти підуть на експлуатаційні витрати і управління територіями стадіону. Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль.

Як повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012 ", В.Горбаль наголосив, що останню точку в питанні назви стадіону буде поставлено у період введення в експлуатацію - у липні 2011-го року.

"Таку можливість - про оренду назви стадіону треба враховувати. Тому що управління такими великими об'єктами - це бізнес. Відповідно, ці кошти повинні йти на експлуатаційні витрати - арени і прилеглих територій. Назва стадіону пов'язане з тим, як буде експлуатуватися стадіон після Євро-2012. Сьогодні на рівні місцевої влади ведуться перемовини із зацікавленими компаніями в оренді назви. Зокрема з пивними брендами. Водночас Національне агентство готує концепцію управління арени. Період після введення в експлуатацію до Євро буде випробувальним", - сказав він.

За словами В.Горбаля, на сьогодні стадіон готовий на 45%.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини