RU

Львів виділив 80 млн. грн. на будівництво стадіону до Євро-2012

04.08.2008, 14:46

Львівська міська рада вирішила почати будівництво стадіону до Євро-2012 за кошти міського бюджету. Таке рішення прийнято на сесії 4 серпня.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, депутати передбачили виділення у 2008 році 80 млн. грн. на будівництво стадіону. Водночас, Львів продовжуватиме роботу з пошуку інвестора. "Таким чином місто самостійно починає будівництво стадіону. Зрозуміло, коли будівництво йде вперед, то ціни на довколишню територію зростають, і вона стає більш привабливою для інвесторів", - зауважив мер Львова Андрій Садовий.

Львівська міськрада доручила управлінню капітального будівництва міськради підписати договір генерального підряду з українською дочірньою компанією "Alpine Bau" (Австрія). Також у рішенні сказано, що Львівська міськрада має намір виділяти кошти з бюджету на будівництво стадіону у 2009 і 2010 рр.

Нагадаємо, згідно з умовами конкурсу, австрійська компанія має побудувати на 25 га наступні об'єкти: футбольний стадіон не менш, ніж на 33 тисячі глядачів, паркінги у кількості не менше, ніж на 1200 місць, готель, стандарту не нижче 3-х зірок на не менше, ніж 200 номерів, універсальну спортивну арену не менше, ніж на 7000 місць та інші об'єкти, визначені учасником-переможцем.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини