RU

Луческу про контракт з "Шахтарем": Не хотів починати з нуля

26.03.2013, 10:45
Луческу про контракт з
Мірча Луческу (фото: shakhtar.com)
Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу, який уклав новий контракт з клубом, заявив, що задоволений таким розвитком подій, оскільки бачить у "гірників" великий потенціал.

"Я задоволений, тому що таке продовження кар'єри видається оптимальним. Інші варіанти, а їх було кілька, мали на увазі ситуації, при яких потрібно було б на новому місці все починати з нуля, чого не хотілося б в моєму віці. Ніде, крім "Шахтаря", мені не був би гарантований такий високий рівень довіри з боку президента клубу, якому я намагаюся відповідати. Що стосується команди, якій ось уже майже дев'ять років я віддаю весь свій досвід, душу і серце, то вона має серйозний потенціал, і разом з тренерським штабом і футболістами ми зробимо все можливе, щоб втілити його в нові перемоги ", - сказав Луческу, слова якого наводить Спорт-Експрес.

Відзначимо, що за інформацією румунських ЗМІ зарплата Луческу збільшилася на 500 тисяч євро на рік. Раніше він отримував в "Шахтарі" близько 2,3 млн. євро за рік.

Нагадаємо, що контракт Луческу з "Шахтарем" закінчувався влітку 2013 року, але вчора тренер підписав нову угоду на два роки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини