Луческу-молодший очолив збірну Румунії

29.04.2009, 16:12

Резван Луческу, син головного тренера "Шахтаря" Мірчі Луческу, став головним тренером збірної Румунії. Кандидатуру 40-річного фахівця, було затверджено на засіданні виконкому Федерації футболу Румунії.

Як повідомляє "Спорт-Експрес", на цьому посту Луческу-молодший змінить Віктора Піцурке, з яким розірвали контракт через слабий виступ збірної у відбірному турнірі чемпіонату світу-2010. Перед новим тренером поставлена задача - потрапити у фінальну частину Євро-2012.

Найбільшого успіху у своїй кар'єрі фахівець добився з "Рапідом", який двічі виграв Кубок Румунії і один раз вийшов до чвертьфіналу Кубка УЄФА.

Футбол: добірка новин>>>