RU

Лубківський: Україна вступила в активну фазу організації Євро-2012

20.08.2009, 15:15

Чутки про те, що УЄФА відмовиться від проведення чемпіонату в Україні не мають під собою ніяких основ. Як повідомили в Інформаційному центрі "Україна - 2012", про це заявив директор турніру "Євро-2012 Україна" і голова Місцевого організаційного комітету (МОК) Маркіян Лубківський.

Він відзначив, що "Україна вступила в активну фазу організації самого чемпіонату. Це є хорошим сигналом того, що Євро-2012 відбудеться в Україні і Польщі".

"Раніше ми говорили виключно про підготовку інфраструктурних об'єктів, тепер чітко зрозуміло, що створення інфраструктури - це відповідальність держави, а всі організаційні моменти лягають на місцевий оргкомітет", - повідомив керівник МОК.

Він наголосив, що до засідання Виконавчого комітету УЄФА, на якому 10-11 грудня буде прийнято остаточне рішення, в України мало часу - щоб продемонструвати динаміку в підготовці, тому треба посилено працювати на позитивний результат. Голова МОК наголосив: "УЄФА насправді дуже прихильна до України і хоче турнір в нашій країні".

Голова Місцевого організаційного комітету переконаний, що "Україна виконає всі вимоги, які містяться в листі Мішеля Платіні до українських міст, і ми зможемо провести цей турнір з Польщею у форматі "4 на 4".

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини