RU

Листкевич розповів про конфлікт футбольної федерації і уряду Польщі

07.10.2008, 17:56

Глава польського футбольного союзу Міхал Листкевич впевнений, що конфлікт його організації з міністерством спорту, який поставив під загрозу найближчі ігри збірної Польщі в кваліфікації ЧС-2010 і проведення в Польщі Євро-2012, практично владнали.

"Насправді весь конфлікт було викликано тим, що міністерство спорту пильно контролювало дію федерації футболу Польщі, до нас приходила одна перевірка за іншою. У результаті було виявлено деякі неточності, у перевіряючих органів виникли зауваження щодо документації. Міністерство спорту скаржиться на те, що ми не всі вимоги виконуємо і запропонувало призначити комісара, який би стежив за станом справ у федерації і контролював нашу діяльність. Комісара призначив арбітражний суд НОК і призначили людину, рекомендовану міністерством", - сказав М. Листкевич, якого цитує портал "Sportnews.by".

За його словами, коли про це дізналися FIFA і UEFA, вони обурилися і визнали ці дії втручанням у діяльність громадської організації. "Вони пригрозили не допустити нашу збірну до найближчих офіційних матчів, а також поставили під сумнів можливість проведення в Польщі чемпіонату Європи, якщо так триватиме і далі", - зазначив він.

"Тепер питання практично владнали. FIFA і UEFA створили надзвичайну комісію, яка буде гарантом нашої діяльності. У п'ятницю в Цюриху ми зустрічаємося з членами цієї комісії. Впевнений, жодних серйозних проблем більше немає. Є лише невеликі юридичні незбіги в трактуванні законів країни і законів головних футбольних організацій – FIFA і UEFA. Їх ми і обговоримо під час зустрічі", – наголосив він.

Нагадаємо, футбольній владі Польщі вдалося уникнути санкцій з боку FIFA і UEFA, які могли бути накладені в зв'язку з втручанням держави в справи національної федерації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини