Ліга Європи. Донецький "Шахтар" програв на виїзді італійській "Ромі" – 0:3

12.03.2021, 08:20
Ліга Європи. Донецький
Гравці Роми після другого голу (фото – Ettore Ferrari_EPA)

Вчора донецький клуб "Шахтар" з розгромним рахунком програв "Ромі", подарувавши італійцям три очки в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА. Матч пройшов на виїзді в Римі на стадіоні Олімпіко, закінчившись з рахунком 3:0 на користь господарів поля.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Перший гол в свої ворота "Шахтар" отримав на 23-й хвилині – його забив Лоренцо Пеллегріні, скориставшись помилкою захисту суперників. Педро дав пас на Пеллегріні, а той, вискочивши один на один з Трубіним, переграв його ударом в ближній.

Друге очко на 73-й хвилині приніс італійцям Ель-Шаараві. Вийшовши на заміну, нападник "Роми" протягнув м'яч з центру поля й пробив повз Трубіна, збільшивши рахунок до 2:0.

Третій гол влетів у ворота "Шахтаря" вже через чотири хвилини після другого – розгромну перемогу "Ромі" приніс захисник Джанлука Манчіні, замкнувши подачу з кутового. 3:0 на користь італійців.

Матч-відповідь відбудеться в Києві 18 березня на НСК "Олімпійський".

• Вчора також свій матч в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи програло київське "Динамо" – вони поступилися вдома іспанському "Вільярреалу" з рахунком 0: 2.