Легка атлетика: українець Бондаренко виграв Діамантову лігу

30.08.2013, 13:22
Легка атлетика: українець Бондаренко виграв Діамантову лігу - Фото
Богдан Бондаренко (фото - ЕРА)

Український легкоатлет Богдан Бондаренко набрав 26 балів на передостанньому етапі Діамантової ліги в Цюріху і достроково виграв турнір.

Бондаренко в секторі для стрибків у висоту здійснив лише дві спроби - на 2,28 м і 2,33 м, але й цього виявилося достатньо, так як суперники виступили гірше. Бондаренко також переніс планку на світовий рекорд 2,46 м, але після першої невдалої спроби вирішив не продовжувати.

Зазначимо, що минулого року українка Ольга Саладуха, яка виступає в потрійному стрибку, вперше в історії України виграла Діамантову лігу.

Діамантова ліга - щорічна серія комерційних змагань з легкої атлетики, організована Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. Спортсмени змагаються у кожному виді програми сім разів, набираючи очки в кожній зустрічі. У фіналі очки подвоюються. Переможець, який набрав найбільшу кількість очок в кожному з 32 видів за сезон, отримує головний приз $40 тисяч, а також діамант від швейцарської компанії вагою 4 карати.

Нагадаємо, Бондаренко нещодавно виграв чемпіонат світу в Москві з результатом 2,41 м, ставши всього четвертим спортсменом в історії, якому вдалося стрибнути на таку висоту.