Легка атлетика:Федорова перемогла на Кубку Європи з багатоборства

06.07.2015, 11:20
Легка атлетика:Федорова перемогла на Кубку Європи з багатоборства - Фото
Українська легкоатлетка Аліна Федорова стала переможницею Кубка Європи з легкоатлетичного багатоборства на турнірі Суперліги, який 4 і 5 липня проводився у французькому місті Обані, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Так, за підсумками семи видів програми українка показала результат в 6278 очок, який, до речі, став її особистим рекордом. На початку змагань Аліна перемогла у стрибках у довжину (6,31 м), після цього метнула спис на 35,72 м, а після інших видів програми подолала 800 м дистанції з особистим рекордом - 2 хвилини 14,77 секунд.

Решта представниць України виступили так: Інна Синиця зайняла 22-е місце, Анастасія Мохнюк - 23-е, а Ганна Касьянова, на жаль, завершила свій виступ після трьох видів.

У той же час в чоловічому десятиборстві Олексій Касьянов здобув срібну медаль, набравши за підсумками всіх видів програми 8105 очок. Решта українців виступили наступним чином: Сергій Ярохович - 21-й, Василь Іваницький - 22-й, а Олександр Паламарчук змагання не завершив.

За підсумками виступів українських спортсменів, наша команда посіла четверте місце в загальному заліку, і зберегла право продовжити виступ в Суперлізі.

Нагадаємо, вчора українець Павло Тимощенко в Берліні завоював золоту медаль чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.