Ліга чемпіонів: сім голів "Баварії" та виліт "Інтера"

14.03.2012, 09:44
Ліга чемпіонів: сім голів
Брандао вибив "Інтер" з єврокубків (Фото: ЕРА)
Відбулися два матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонов-2011/2012, за результатами яких учасниками чвертьфінальних матчів стали мюнхенська "Баварія" та марсельський "Олімпік". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Баварія" - "Базель" 7:0 (загальний рахунок 7:1)

Матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Баварією" і "Базелем" перетворився на подобу каральної акції. Вчинивши гостям нищівний розгром, німецький гранд покарав суперника за зухвалий результат у першій зустрічі й нагадав іншим, що завдання по виходу в фінал, який пройде на домашній "Арена Мюнхен", з нього ніхто не знімав.

Ще до перерви баварці забили тричі й фактично вирішили долю протистояння. У другому таймі у ворота "Базеля" влетіло ще чотири м'ячі. "Покером" у цій грі відзначився Маріо Гомес, дублем відзначився Арьєн Роббен і ще один гол на рахунку Томаса Мюллера. Відзначимо, що українець Анатолій Тимощук вийшов на поле на 82-й хвилині.

"Інтер" - "Олімпік" 2:1 (загальний рахунок 2:2, французи пройшли далі по м'ячам, забитим на виїзді)

Матч "Інтера" й "Олімпіка" вийшов неймовірно драматичним, а доля чвертьфінальної путівки вирішилася в компенсований час. Команди півтора тайму не могли відкрити рахунок і лише на 75-й хвилині Дієго Міліто вивів "Інтер" вперед. На 92-й хвилині екс-форвард "Шахтаря" Брандао, якого марсельці повернули з бразильської оренди, після пасу воротаря зі своєї половини поля обробив м'яч спиною, вийшов на ударну позицію й зрівняв рахунок.

Але й це було ще не все. Видалення голкіпера Стіва Манданда за другу жовту й гол Пацціні з пенальті на 96-й хвилині додали драматизму, але й тільки, адже часу забити ще один м'яч у італійців не залишилося. "Олімпік" вперше з 1993 року пробився до вісімки найкращих клубів Старого Світу.

Нагадаємо, сьогодні визначаться останні два учасники чвертьфіналів Ліги чемпіонів.