Ліга чемпіонів: нічия "Мілана" і "Барселони" і перемога "Баварії"

29.03.2012, 10:00
Ліга чемпіонів: нічия
"Мілан" та "Барселона" не забивали (Фото: ЕРА)

Мюнхенський клуб практично гарантував собі путівку до півфіналу, а "Мілан" і "Барселона" визначать найсильнішого тільки у повторній грі

28 березня відбулися два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонов-2011/2012. "Мілан" і "Барселона" в першій грі обійшлися без голів, залишивши інтригу на матч-відповідь. А от "Баварія" не стала відкладати справу в довгий ящик і практично гарантувала собі вихід до півфіналу після виїзної перемоги над "Бенфікою" з рахунком 2:0. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Мілан" - "Барселона" 0:0
Стартовий відрізок гри залишився за "Міланом", який спробував забити швидкий гол. Кульмінацією пресингу став удар в "молоко" у виконанні Робіньо з району 11-метрової позначки.

Гості відповіли куди більш підготовленим натиском, і під кінець першої 15-хвилинки напрацювали на два небезпечних штрафних, розіграш одного з яких ледь не увінчався голом Алексіса Санчеса. Потім на взяття воріт "Мілана" претендував Ліонель Мессі - м'яч навіть побував за "стрічкою", але вже після своєчасно зафіксованого офсайду. Господарі відповіли виходом Златана Ібрагімовича сам на сам з Віктором Вальдесом, однак шведський форвард не зумів переграти іспанця.

У другому таймі швидкість обміну ударами дещо знизилася, стало більше жорсткої боротьби і фолів. Мабуть, цей в'язкий футбол був більше на руку "Мілану", що зумів поступово відсунути "Барселону" подалі від своїх воріт.

У кінцівці матчу ледь не забив Тельо, що вийшов на заміну. Молодий інсайд повинен був посилати м'яч в порожні ворота після того, як Абб'яті відбив небезпечний удар низом точно на хід каталонцю. Однак своєчасний підкат Луки Антоніні відвів загрозу. Гра у відповідь відбудеться через тиждень на "Камп Ноу".

"Мілан": Абб'яті, Бонера, Мексес, Неста (Месба, 74), Антоніні, Ночеріно, Амброзіні, Зеєдорф, Боатенг (Емануельсон, 67), Ібрагімович, Робіньо (Ель Шаараві, 52)
"Барселона": Вальдес, Дані Алвеш, Піке, Маскерано, Пуйоль, Бускетс, Хаві, Кейта, Алексіс Санчес (Педро, 77), Мессі, Іньєста (Тельо, 65)
Попередження: Зеєдорф, Неста, Амброзіні - Кейта

"Олімпік" - "Баварія" 0:2
Зі стартовим свистком марсельці свідомо віддали ініціативу супернику, зосередившись на обороні власних воріт. "Баварія" почала методично розхитувати захист господарів, але без особливого успіху. Більш того, на сьомій хвилині французи зобов'язані були відкривати рахунок. Після розіграшу кутового Фанні дозволили пробити головою практично в упор, Мануель Нойєр відбив м'яч просто перед собою, і Лоїк Ремі із забійної позиції був дещо неточним.

Незабаром Роббен вивів на ударну позицію Томаса Мюллера, але той вирішив піти в обведення, а потім зробив неточну передачу вздовж воріт, і момент було втрачено. Тиск на ворота "Олімпіка" ставав все більшим.

До 30-ї хвилини швидкості помітно впали, що, мабуть, більше було на руку марсельцям. У кінцівці тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. Ремі вистрілив в руки Нойєра з-за меж штрафної, а ось мюнхенці забили французькому клубу "гол в роздягальню". Роббен вивів на оперативний простір Гомеса, а той вирішив здалека пробити низом. Андраде не впорався з не найскладнішим пострілом, дозволивши нападнику забити 11-й м'яч у поточному турнірі.

У другому таймі "Олімпік" заграв активніше. На 48-й хвилині ледь не відзначився Андре Айю, чий удар блокували захисники. Але щойно "Баварія" отримала більше вільного простору на половині поля суперника, її атаки стали значно гострішими.

На 59-й хвилині Гомес зобов'язаний був робити дубль, проте Андраде виручив свою команду. Буквально відразу ж Жером Боатенг дозволив обікрасти себе Ремі на лінії штрафного, і форвард збірної Франції пробив. Лише фантастична реакція Нойєра врятувала чемпіонів Німеччини від неминучого гола.

Взагалі, друга 45-хвилинка вийшла значно більш видовищною, чому чимало сприяв перший гол. Другий же на 67-й хвилині забив Роббен. Голландець блискуче зіграв у "стінку" з Мюллером, вийшовши сам на сам з Андраде під вельми гострим кутом. Роббен спокійно відправив м'яч під дальню штангу.

У час, що залишився, "Олімпік" нічого небезпечного створити не зміг, а "Баварія", добившись відмінної фори, особливо в нападі не старалася і атакувала більше за інерцією.

"Олімпік": Андраде, Аспілікуета, Нкулу, Фанні, Морель, А.Діарра (Шейру, 71), Мбіа, Амальфітано (Брандао, 68), А.Айю, Вальбуена, Ремі
"Баварія": Нойєр, Лам, Боатенг, Бадштубер, Алаба, Луїс Густаво, Кроос (Тимощук, 63), Роббен, Мюллер (Швайнштайгер, 70), Рібері (Праньїч, 79), Гомес
Попередження: А.Діарра, Мбіа - Кроос, Лам, Луїс Густаво, Швайнштайгер, Алаба
Голи: Гомес, 44, Роббен, 69