Ліга чемпіонів: "Челсі" сильніше "Бенфіки", "Реал" - в півфіналі

Ліга чемпіонів: "Челсі" сильніше "Бенфіки", "Реал" - в півфіналі - Фото
"Реал" ставить крапку в кіпрський казці (Фото: ЕРА)
28.03.2012, 10:54

Мадридський клуб на виїзді розбив АПОЕЛ, а лондонці мінімально виграли в Португалії

27 березня відбулися два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонов-2011/2012. Мадридський "Реал" після крупної виїзної перемоги над кіпрським АПОЕЛом гарантував собі місце в півфіналі, перетворивши матч-на формальність. Лондонський "Челсі" в гостях обіграв лісабонську "Бенфіку", але рахунок 0:1 все ще залишає португальцям шанси на подальшу боротьбу. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

АПОЕЛ - Реал 0:3

Чемпіон Кіпру півтора тайму зберігав свої ворота в недоторканності, але в кінцівці гри пропустив відразу три м'ячі. У першій половині гри "Реал" повністю закрив господарів поля на їхній половині й цілком міг піти на перерву, ведучи в рахунку. Але іспанцям не щастило в завершальній стадії атак, особливо "виділявся" Карім Бензема, який примудрився не влучити в порожні ворота навіть з двох метрів.

Француз виправився за минулі промахи за 16 хвилин до кінця основного часу - він у падінні головою переправив м'яч в сітку, скориставшись передачею Кака. На 82-й хвилині вже сам бразилець подвоїв перевагу. Марсело як на блюдечку викотив м'яч Кака, і півзахисник чітким ударом низом з меж штрафного вразив ціль.

У час, що залишився Бензема встиг оформити дубль з передачі Езіла. По всій видимості, казка АПОЕЛу закінчилася. Насилу віриться, що кіпріоти можуть ліквідувати фору в три м'ячі на "Сантьяго Бернабеу", особливо з урахуванням того, що в домашній зустрічі вони не завдали жодного удару в сторону воріт "Реала".

АПОЕЛ: Хіотіс, Паулу Жорж, Олівейра (Кака, 13), Пурсайтідес, Боавентура, Хараламбідес, Еліу Пінту (Соларі, 72), Нуну Мораїш, Олександру (Елдер Соуза, 46), Аілтон, Трічковскі
Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Коентрау (Марсело, 63), Шахін (Гранеро, 84), Хедіра, Езіл, Роналду, Бензема, Ігуаїн (Кака, 63)
Голи: Бензема, 74, 90, Кака, 82

Бенфіка - Челсі 0:1
Провівши більшу частину часу в обороні, "Челсі" все ж зумів на виїзді здолати "Бенфіку" у першому чвертьфінальному матчі. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий Саломоном Калу за 15 хвилин до фінального свистка.

Підопічні Роберто Ді Маттео перервали 10-матчеву безпрограшну домашню серію "орлів", зробивши вагому заявку на підсумковий успіх. Однак навряд чи вони можуть почувати себе спокійно напередодні повторного поєдинку. Побачення команд на "Стемфорд Брідж" відбудеться 4 квітня, а переможець цього протистояння в півфіналі зустрінеться з найсильнішим у парі "Мілан" - "Барселона".

Бенфіка: Артур, Жардел, Луїзао, Перейра, Емерсон, Вітсель, Сезар (Родріго, 69), Гайтан, Аймар (Матіч, 69), Гарсія (Ноліто, 81), Кардосо
Челсі: Чех, Феррейра (Босінгва, 80), Луїс, Террі, Коул, Мікель, Мейрелеш (Лемпард, 68), Калу (Старрідж, 82), Мата, Рамірес, Торрес
Попередження: Сезар, Луїзао, Гарсія - Мейрелеш
Гол: Калу, 75