Ліппі замість збірної України очолить "Динамо"?

Ліппі замість збірної України очолить "Динамо"? - Фото
10.12.2010, 15:20

Зараз "Динамо" намагається переманити Ліппі за рахунок трьох козирів - екс-гендиректора "Мілана" Резо Чохонелідзе, тренера з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні, який також може повернутися у столичний клуб з "Локомотива", і Андрія Шевченка

Ліппі замість збірної України очолить "Динамо"?

Італійський тренер Марчело Ліппі підписав попередній контракт з національною збірною України. Згідно з договором, італієць отримає 5 мільйонів євро за півтора року роботи. Підписання остаточної угоди ускладнюється відмінностями у податкових системах України і Італії. Про це повідомляють італійські ЗМІ.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс не підтвердив інформації про підписання контракту з Ліппі, але й не спростував її. "Ліппі - прекрасний фахівець. Поки я не можу сказати нічого нового, і уже тим більше не готовий заявити, що Ліппі - новий тренер збірної України. Але ніколи не говори "ніколи", - сказав він.

Зазначається також, що у боротьбу за тренера включилося київське "Динамо", яке намагається переманити Ліппі за рахунок трьох козирів - екс-гендиректора "Мілана" Резо Чохонелідзе, тренера з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні, який може повернутися у столичний клуб з "Локомотива", і Андрія Шевченка, який тривалий час грав в Італії.

Нагадаємо, 24 листопада італійське видання "La Gazzetta dello Sport" повідомило, що Марчелло Ліппі прийняв пропозицію президента ФФУ Г. Суркіса очолити національну збірну України.

Сам Г.Суркіс раніше спростовував інформацію про можливе призначення італійця і навіть заявив, що Юрій Калітвінцев, швидше, продовжить роботу зі збірною після зимових канікул.

Футбол: добірка новин>>>


Популярне