RU

Квитки на Євро-2012 вже у продажу: від 30 євро і не більше 4-х у руки

01.03.2011, 12:20
Квитки на Євро-2012 вже у продажу: від 30 євро і не більше 4-х у руки - Фото
c19b91c37b5a2eb77d0542eecbbb358e.jpg

Квитки на Євро-2012 вже у продажу: від 30 євро і не більше 4-х у руки
1 березня офіційно стартує продаж квитків на матчі фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2012 року. З сьогоднішнього дня і до 31 березня придбати заповітні пропуски можна тільки на офіційній інтернет-сторінці УЄФА. У загальному на ігри фінальної частини майбутнього форуму надійде у продаж приблизно 1 млн. 400 тис. квитків.

Проте, якщо 1 березня Ви відправите заявку, то це не означає, що гарантовано отримаєте квиток. Насамперед УЄФА організує процес накопичення заявок. Адже досвід проведення попереднього чемпіонату Європи показує, що навколо квитків виникає дуже великий ажіотаж. На Євро-2008 конкурс був десять до одного - 10 млн. претендентів на 1 млн. квитків. У такому випадку УЄФА проводить щось на зразок лотереї. Принцип лотереї простий: усі заявки потраплять на один сервер, далі генератор випадкових чисел вибирає того, кому дістанеться квиток. Потім вибраній людині висилають рахунок на оплату квитка. Безпосередньо самі квитки на матчі Євро-2012 виявляться у руках їхніх щасливих володарів вже у 2012 році. Жоден уболівальник не зможе отримати більше чотирьох квитків на один поєдинок.

Ціна квитків однакова і для українців, і для поляків, і для жителів інших європейських країн - від 30 євро (матч групового раунду) до 600 євро (фінальний поєдинок). До речі, цікавий момент - вартість на квитках, які будуть призначені для поширення в Україні, буде зазначена і в євро, і в гривнах (для поляків відповідно - в євро і злотих). Тобто українці мають змогу сплатити вартість вхідних документів у національній валюті.

Охочі придбати квиток зможуть замовити квитки тільки в одній ціновій категорії на кожний матч, а замовлення квитків на два матчі, які проходитимуть в один день, від одного замовника прийматися не будуть. Квитки на матчі Євро-2012 можна буде купити у трьох цінових категоріях. Розподіл місць на стадіоні згідно з категоріями буде визначатися так:

Категорія 1 - центральна трибуна і трибуна навпаки;
Категорія 2 - бічні трибуни і верхні яруси трибун;
Категорія 3 - нижні яруси трибун за воротами.

УЄФА пропонує декілька видів квитків на матчі Євро-2012:

Individual match tickets - квитки на окремо взяту гру. Такі квитки будуть доступні у різних цінових категоріях, і будуть продаватися на кожний матч турніру.

Follow my team (FMT) - вигляд квитка, купивши який уболівальник може відвідати матчі за участю вибраної ним команди. Такий вигляд квитка пропонується тільки у другій ціновій категорії. Водночас є два типи квитків Follow my team: FMT Group - уболівальник зможе відвідати три матчі групового турніру; FMT Tournament - уболівальник може відвідувати всі матчі за участю вибраної команди до самого фіналу. Другий тип квитка стає недійсним, коли команда залишає турнір. Після цього володар комплекту отримує компенсацію, оскільки він платить тільки за ті матчі, де грала вибрана ним команда.

Venue Series - уболівальник може відвідати всі матчі, які проходять на конкретному стадіоні. Квитки пропонуються у другій ціновій категорії.

Venue Series Group - уболівальник має право відвідати усі матчі групової стадії на вибраному стадіоні.

Venue Series Knockout stage - уболівальник має право відвідати усі матчі стадії плей-офф на вибраному стадіоні. Такі квитки передбачається продавати для стадіонів у Варшаві, Донецьку і Києві, кожний з яких прийме по два матчі плей-офф.

Зазначимо, що національна збірна України матчі групового етапу проведе у Києві і Донецьку. З календарем матчів Євро-2012 можна ознайомитися тут>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини