RU

Квитки на Євро-2012: від 30 євро і не більше 4-х на руки

02.02.2011, 12:30
Квитки на Євро-2012: від 30 євро і не більше 4-х на руки - Фото
4c866b85a87cb061f0e8ba79a56b1439.jpg

Квитки на Євро-2012: від 30 євро і не більше 4-х на руки
Через місяць почнеться офіційний продаж квитків на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Зі вчорашнього дня на офіційному сайті УЄФА стартувала реєстрація для охочих придбати квитки, яка триватиме протягом місяця. З 1 по 31 березня організатори турніру прийматимуть замовлення на квитки. Як наголошують в УЄФА, немає ніякої різниці у даті подачі заявки - шанси на квиток рівні у тих, хто зробить це в перший і в останній день. Ціна квитків буде коливатися від 30 євро (матч групового раунду) до 600 євро (фінальний поєдинок). У гривнях це - від 325 грн. до 6540 грн. Громадяни України та Польщі можуть оплачувати квитки у національній валюті, всі інші зможуть купити їх тільки в євро.

Усього планується надрукувати 1,4 млн. квитків на матчі турніру, але у вільний продаж випустять 500 тисяч - 41%. Інші квитки розділять по цільових групах. Проте, якщо протягом березня ви відправите заявку, то це не означає, що тут же отримаєте квиток у руки. Насамперед УЄФА організує процес накопичення заявок. Адже досвід проведення попереднього чемпіонату Європи показує, що навколо квитків виникає дуже великий ажіотаж. На Євро-2008 конкурс був десять до одного - 10 млн. претендентів на 1 млн. квитків.

Квитки на Євро-2012: від 30 євро і не більше 4-х на руки

Розподіл квитків на матчі Євро-2012 по цільових групах

У такому випадку УЄФА проводить лотерею за допомогою комп'ютерної програми. Потім вибраній людині висилають рахунок на оплату квитка. Безпосередньо самі квитки на матчі Євро-2012 виявляться у руках їхніх щасливих володарів вже у 2012 році. Окрема лотерея буде проведена серед жителів приймаючих міст, для яких виділять додаткову квоту в 2 тисячі квитків на кожний матч турніру. Жоден уболівальник не зможе купити більше чотирьох квитків на один поєдинок турніру.

Охочі придбати квиток зможуть замовити квитки тільки в одній ціновій категорії на кожний матч, а замовлення квитків на два матчі, які проходитимуть в один день, від одного замовника прийматися не будуть. Квитки на матчі Євро-2012 можна буде купити у трьох цінових категоріях. Розподіл місць на стадіоні згідно з категоріями буде визначатися так:
Категорія 1 - центральна трибуна і трибуна навпаки;
Категорія 2 - бічні трибуни і верхні яруси трибун;
Категорія 3 - нижні яруси трибун за воротами.

УЄФА пропонує декілька видів квитків на матчі Євро-2012:

Individual match tickets - квитки на окремо взяту гру. Такі квитки будуть доступні у різних цінових категоріях, і будуть продаватися на кожний матч турніру.

Follow my team (FMT) - вид квитка, купивши який уболівальник може відвідати матчі за участю вибраної ним команди. Такий вигляд квитка пропонується тільки у другій ціновій категорії. Водночас є два типи квитків Follow my team: FMT Group - уболівальник зможе відвідати три матчі групового турніру; FMT Tournament - уболівальник може відвідувати всі матчі за участю вибраної команди до самого фіналу. Другий тип квитка стає недійсним, коли команда покидає турнір. Після цього володар комплекту отримує компенсацію, оскільки він платить тільки за ті матчі, де грала вибрана ним команда.

Venue Series - уболівальник може відвідати всі матчі, які проходять на конкретному стадіоні. Квитки пропонуються у другій ціновій категорії.

Venue Series Group - уболівальник має право відвідати всі матчі групової стадії на вибраному стадіоні.

Venue Series Knockout stage - уболівальник має право відвідати усі матчі стадії плей-офф на вибраному стадіоні. Такі квитки передбачається продавати для стадіонів у Варшаві, Донецьку і Києві, кожний з яких прийме по два матчі плей-офф.

Квитки для уболівальників з обмеженими можливостями - згідно з вимогами до спортивних подій міжнародного масштабу, під час кожного матчу на стадіоні буде виділена певна площа для людей, що пересуваються в інвалідних колясках, а також будуть сидячі місця для людей з проблемами зору або слуху і людей, які їх супроводжують. Такі квитки будуть надаватися безкоштовно.

Крім того, 1 липня нинішнього року УЄФА запустить сервіс перепродажу квитків. Уболівальники, які придбають квитки на матчі Євро-2012, але не зможуть їх використати з різних причин, зможуть повернути свої гроші, а в інших любителів футболу з'явиться шанс купити квитки з мінімальним ризиком отримати недіючі або підробні квитки.

Зазначимо, що національна збірна України матчі групового етапу проведе у Києві і Донецьку. З календарем матчів Євро-2012 можна ознайомитися тут>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини