RU

Квитки на Євро-2012 починають розігрувати сьогодні

19.04.2011, 14:05

Сьогодні в УЄФА стартувала лотерея для визначення уболівальників, які дістануть право на викуп квитків на матчі Євро-2012. Як відомо, розіграш квитків відбудеться за закритими дверима у штаб-квартирі футбольного союзу. З 1 по 31 березня в УЄФА надійшло майже 12 мільйонів замовлень на квитки Євро. У середньому конкурс становить 20 людей на 1 квиток.

Як повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012", у присутності нотаріуса лотерею проводить спеціальна комп'ютерна програма. Лотерея продовжиться до 22-го квітня включно. Про її результати УЄФА повідомить кожного уболівальника, який замовив пропуск. Оскільки йдеться про заявки на різні поєдинки і квитки з різними ціновими категоріями, усього буде проведено розіграші на кожний з 31 матчів по кожній з трьох категорій окремо, тобто буде проведено 93 лотереї.

До кінця місяця інформацію на поштовий ящик отримають усі кандидати, які зареєструвалися на офіційному сайті УЄФА і зробили замовлення. Готуючись до продажу близько 1,4 млн квитків, УЄФА наголошує, що розраховує на 95% відвідуваність матчів. Якщо від загальної кількості відняти такі категорії, як сім'я УЄФА, VIP-гості, пакети гостинності, інформаційні партнери, комерційні особи, національні федерації, у вільний продаж надійде тільки 41%, тобто 500 тис. квитків.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини