Квитки на Євро-2012 можна буде купити через ФФУ

08.04.2011, 16:05

Уболівальники, які не встигли замовити квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, матимуть додатковий шанс отримати їх за квотою своїх національних асоціацій. Для українців розпродаж пропусків буде незабаром здійснювати Федерація футболу Україн

Уболівальники, які не встигли замовити квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, матимуть додатковий шанс отримати їх за квотою своїх національних асоціацій. Для українців розпродаж пропусків буде незабаром здійснювати Федерація футболу України.

"Щодо квоти і процедури розпродажу сьогодні ще продовжуються перемовини між ФФУ і УЄФА. Після їхнього завершення буде зрозуміла формула, за якою будуть поширюватися пропуски", – сказав директор турніру в Україні Маркіян Лубківський, якого цитує "Україна-2012".

Ще одним шансом на отримання квитків залишаються численні акції від офіційних спонсорів УЄФА, які масово стартують у найближчі місяці. За результатами березня, під час якого проходив замовлення квитків через офіційний сайт УЄФА, було отримано понад 12 млн. заявок на квитки. 88% замовлень надійшло від громадян України і Польщі.

Усього у вільний продаж було визначено близько 500 тисяч пропусків на стадіони (41% від загальної кількості), які розраховані на уболівальників всього світу. Лотереї, за підсумками яких будуть визначені володарі квитків, відбудуться 19-22 квітня цього року.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам