RU

Квитки на Євро-2012 можна буде купити через ФФУ

08.04.2011, 16:05

Уболівальники, які не встигли замовити квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, матимуть додатковий шанс отримати їх за квотою своїх національних асоціацій. Для українців розпродаж пропусків буде незабаром здійснювати Федерація футболу України.

"Щодо квоти і процедури розпродажу сьогодні ще продовжуються перемовини між ФФУ і УЄФА. Після їхнього завершення буде зрозуміла формула, за якою будуть поширюватися пропуски", – сказав директор турніру в Україні Маркіян Лубківський, якого цитує "Україна-2012".

Ще одним шансом на отримання квитків залишаються численні акції від офіційних спонсорів УЄФА, які масово стартують у найближчі місяці. За результатами березня, під час якого проходив замовлення квитків через офіційний сайт УЄФА, було отримано понад 12 млн. заявок на квитки. 88% замовлень надійшло від громадян України і Польщі.

Усього у вільний продаж було визначено близько 500 тисяч пропусків на стадіони (41% від загальної кількості), які розраховані на уболівальників всього світу. Лотереї, за підсумками яких будуть визначені володарі квитків, відбудуться 19-22 квітня цього року.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини