RU

Курченко чекає від Ахметова $20 млн. за Тайсона

11.01.2013, 09:55
Курченко чекає від Ахметова $20 млн. за Тайсона - Фото
Сергій Курченко (праворуч). Фото: metalist.ua
10 січня відбулася зустріч власника харківського "Металіста" Сергія Курченка і президента донецького "Шахтаря"  Рината Ахметова, в ході якої обговорювалася можливість переходу 24-річного нападаючого харківського клубу Тайсона в донецький клуб.

Як повідомляє офіційний сайт Металіста", Ахметов висловив бажання придбати цього гравця для "Шахтаря", в той час як Курченко підкреслював твердий намір залишити Тайсона в своїй команді. В результаті тривалих і напружених переговорів сторони так і не дійшли згоди.

У контракті з Тайсоном, підписаному ще два роки тому, передбачений пункт про безспірний викуп футболіста в разі, якщо клубу буде заплачена сума в $20 млн., незалежно від бажання ФК "Металіст". У той же час, на сьогоднішній день президент "Шахтар" запропонував декілька меншу суму трансферу.

"Сьогодні ми ні до чого не прийшли. Але враховуючи умови контракту і бажання Ріната Леонідовича бачити цього гравця у формі "Шахтаря", я не виключаю, що найближчим часом "Металіст"отримає 20-мільйонів пропозицій, і ми будемо змушені розлучитися з цим чудовим форвардом. Якщо це відбудеться, я готовий доповнити отриману від трансферу суму, довівши її до 30 млн. доларів, і за ці кошти придбати двох-трьох гравців, які не поступатимуться Тайсону в класі і підсилять команду", - сказав Курченко.

Нагадаємо, українські ЗМІ вже повідомили, що Тайсон підписав контракт з "Шахтарем" і обійшовся "гірникам" в 15,5 млн. євро.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини