Кульова стрільба: українки стали кращими на європершості

24.07.2015, 12:33
Кульова стрільба: українки стали кращими на європершості - Фото
Олена Костевич (фото: НОК Україна)

Збірна України з кульової стрільби завоювала золоті нагороди чемпіонату Європи, який проходить в Словенії

23 липня в Маріборі з результатом 1734 очки українські спортсменки Олена Костевич, Катерина Зеленська та Оксана Камінська зайняли перше місце на чемпіонаті Європи у стрільбі з пістолета з дистанції 20 метрів. Друге місце посіли росіянки (1733).

Костевич стала бронзовим призером (малокаліберний пістолет з 25 м), а в складі команди завоювала європейське золото.

У боротьбі за третє місце Олена перемогла Ніно Салуквадзе з Грузії, а чемпіонкою в цьому виді стала угорка Софія Чонка, яка випередила у фіналі Вікторію Чайку (Білорусь).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.