RU

Коньков: Шевченко може прийняти збірну без тренерської ліцензії

13.11.2012, 09:25
Коньков: Шевченко може прийняти збірну без тренерської ліцензії - Фото
Анатолій Коньков
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков вважає кандидатуру Андрія Шевченка оптимальною для нашої збірної навіть незважаючи на те, що у легендарного нападаючого немає тренерської ліцензії.

"При обговоренні кандидатів думки розділилися. Одні висловлювалися на користь іноземного фахівця, інші - на користь українського. Детально проаналізував обидва варіанти і прийшов до думки, що Шевченко - оптимальний варіант для нашої команди. Моя позиція, насамперед, як футбольної людини, а не чиновника, що зі збірною повинен працювати вітчизняний фахівець. А хто як не Шевченко сьогодні в нашій країні має такий колосальний досвід в якості гравця, попрацювавши з такими професіоналами як Валерій Лобановський, Карло Анчелотті, Жозе Моурінью? Така людина як Шевченко буде без сумніву корисна як в молодіжній збірній, так і в головній команді країни. Я йому запропонував обидва ці варіанти. Знаючи Андрія, можу з упевненістю заявити, що він саме та людина, яка потрібна нашому футболу сьогодні і в перспективі", - сказав Коньков, слова якого наводить  СЕ в Україні.

Коньков також не бачить проблеми в тому, що у Шевченка немає тренерської ліцензії. "Це питання часу. Франц Беккенбауер, як усім відомо, теж прийшов у збірну ФРН без ліцензії. І це далеко не єдиний приклад в світовому футболі. У цьому взагалі немає ніякої проблеми. Андрій поки може працювати як менеджер збірної. Він же не один буде входити в тренерський штаб, і, зрозуміло, серед його помічників виявляться люди, вже проходили необхідну атестацію. А з урахуванням того, що найближчі офіційні матчі збірних відбудуться лише в майбутньому році, часу у Шевченка досить", - сказав він.

За словами голови ФФУ, тренерські курси в три періоди займають два тижні.

Нагадаємо, 12 листопада голова ФФУ Анатолій Коньков вирішив запросити Андрія Шевченка на посаду головного тренера збірної України. Екс-капітан збірної України взяв час на роздуми.

Досьє на Андрія Шевченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини