RU

Комерційні назви стадіонів на Євро-2012 відмінять

10.06.2011, 15:15

Назви стадіонів, які будуть продані комерційним партнерам, під час чемпіонату Європи 2012 року з футболу будуть відмінені. Про це заявив керівник турніру в Польщі Адам Олькович.

"Усі стадіони будуть називатися просто Арена у Гданську, Арена у Києві, Арена у Варшаві та інші", - сказав Олькович, якого цитує Інформаційний центр "Україна-2012".

Під час Євро жодна арена не може продати право на комерційну назву. Тому в договорі з партнерами прописується, що назва буде відмінена на час турніру. Зараз у Польщі угода на право назви була укладена лише з PGE Арена Гданська. За це Міський стадіон отримує 7 млн. злотих у рік (1,75 млн. евро).

"Комерційна назва стадіону дає гроші. Але якщо стадіон, зокрема, у Вроцлаві, не готовий, йому важко дати ім'я. Думаю, до Євро буде продано ще дві назви стадіонів у Вроцлаві і Познані. Сьогодні міська влада проводить тендери для залучення бізнес-партнерів. Водночас польська влада прийняла рішення не продавати ім'я Стадіону Народового у Варшаві", - пояснив Олькович.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини