RU

Команда Кличка сама відмовилася від бою в Києві

27.06.2012, 16:24
Команда Кличка сама відмовилася від бою в Києві - Фото
Віталій Кличко
Керівництво НСК "Олімпійський" спростовує інформацію про те, що вони не дозволили Віталію Кличку провести боксерський бій на стадіоні нібито через те, що це привело б до пошкодження газону арени.

"НСК" Олімпійський "буде радий будь-коли прийняти великих спортсменів Віталія та Володимира Кличків на нашій арені. Ми щиро бажаємо, щоб майбутній бій Кличка пройшов саме на НСК" Олімпійський ", тому що брати Клички є гордістю української нації. Саме тому ми три місяці вели переговори з агенством братів Кличків KMG, пішли на всі можливі поступки запропонували чотири дати проведення бою, включаючи 8-е вересня, при цьому зрушивши графік заходів, що проводяться на НСК. Але з незрозумілих нам причин ми отримали відмову. Незважаючи на це, ми завжди готові до співпраці з братами Кличко і будемо раді прийняти у себе чемпіонів світу, а також зробимо все можливе для успішного проведення бою", - йдеться в заяві.

Раніше повідомлялося, що Кличко-старший може провести бій з Мануелем Чарром в Києві на НСК "Олімпійський" 1 або 8 вересня.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини