RU

Коломойський: В скандалах з арбітрами фігурують суми від 50 тисяч

27.02.2012, 17:43
Коломойський: В скандалах з арбітрами фігурують суми від 50 тисяч - Фото
Ігор Коломойський
Власник "Дніпра" Ігор Коломойський впевнений, що футбольні арбітри не перестануть брати хабарі, навіть незважаючи на досить високі зарплати, так як запропоновані ним суми зазвичай на порядок вище. Про це він заявив в інтерв'ю програмі "Профутбол".

"У нас є обслуговуючий персонал, який погано нас обслуговує - це суддівський корпус. Він вбиває інтригу, видовище, процес. Судді отримують непогані гроші - 100 тисяч гривень за матч, 12 тисяч доларів. Головний арбітр тисяч шість, бічні по три, напевно, отримують, ну або в приблизній пропорції. Гроші начебто непогані, два матчі проведеш за місяць - отримаєш гарну зарплату, у нас звичайні люди в Україні такі гроші не отримують. Але я чув, що цифри, які фігурують в скандалах - вони набагато вище, на порядок вище. Тому людина слабка, їй створюються спокуси", - сказав Коломойський.

"Арифметика проста - бюджет клубу в першій шістці від 20 до 100 мільйонів, правильно? У цих межах. Тепер давайте подумаємо: якщо у нас 30 матчів, і в кожному матчі на суддю витратити 300 тисяч доларів - це буде дев'ять мільйонів. Набагато дешевше, ніж витрачати 60 і можна 100% результат отримати. 300 тисяч це великі гроші, а цифри, я вас запевняю, фігурують на цьому рівні - 100, 200, 300, десь 50 ", - додав він.

Коломойський також вважає, що цю проблему неможливо вирішити зусиллями президентів клубів Прем'єр-ліги. "Всі президенти будуть посміхатися, тиснути руки, кивати головою, а кожен буде робити свою справу й прикриватися тим, що Суркіс у федерації, тому недобросовісна конкуренція, треба Суркіса прибрати - і у нас все налагодиться. Це все розмови, прикриття своїх неблагонадійних справ. Чи реально домовитися з президентами? Нереально. Президент потім скаже, що це не він, а його директор. А директор скаже: "Це не я, у мене сторож на воротах, він великий фанат, зібрав зарплату останню й подякував судді". Розмовляєш з одним президентом, мовляв, навіщо ви там подібні речі робите. Він: "По-перше, ми не робимо, а по-друге, нехай Суркіс піде з федерації". З третім говориш, а він: "Як же мені боротися, якщо інший робить те ж саме ". Це замкнуте коло, тут потрібні інші заходи. Я вважаю, що тут козлами відпущення повинні стати арбітри", - підкреслив Коломойський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини