RU

Колліна побував в таборі збірної України

31.05.2012, 13:54
Колліна побував в таборі збірної України - Фото
П'єрлуїджі Колліна (Fotobank/Getty Images)
У розташуванні національної збірної України в австрійському Вальхзее відбулася зустріч з головним офіцером арбітражу УЄФА П'єрлуїджі Колліною. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Керівник європейських рефері й за сумісництвом куратор українського суддівського корпусу зазначив, що покарання за порушення правил на Євро-2012 буде вкрай суворим. Наприклад, за стрибок прямою ногою гравець відразу ж буде видалений з поля. Такі ж санкції очікують тих, хто буде "працювати" ліктями: фактично за будь-яку відмашку рукою в обличчя суперника порушник ризикує побачити перед собою "червоне світло". Нечисто виконаний підкат майже завжди означає попередження: навіть якщо захисник зіграє в м'яч, але при цьому зачепить ногу суперника.

На континентальному турнірі УЄФА повертає правило подвійного покарання. У разі відвертого фолу, коли гравець атаки буде мати очевидний шанс забити м'яч, але при цьому буде збитий, арбітр пред'явить порушнику червону картку й призначив пенальті у ворота його команди. Однозначна перевага на стороні нападу буде і при трактуванні "фолу останньої надії": будь-яке порушення проти гравця, який вийшов один на один з голкіпером, означає видалення. Не рекомендується учасникам Євро виставляти руки за межі корпусу при грі в захисті. Майже завжди це спричинить за собою призначення штрафного удару.

Колліна запевнив, що 12 головних арбітрів турніру - це кращі фахівці Старого Світу, з якими не варто сперечатися, тому що за це миттєво буде показано попередження. Куратор також рекомендував гравцям уважно діяти в своїй штрафній, за перебігом подій в якій будуть спостерігати додаткові рефері.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини