RU

Колесніков поїхав у Женеву переконувати чиновників з УЄФА

09.04.2010, 12:10

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков сьогодні вранці поїхав до Женеви, де у штаб-квартирі УЄФА відбудеться засідання Наглядової ради Євро-2012.

Як повідомляє прес-служба уряду, за словами Б.Колеснікова, не варто сумніватися в тому, що Україна належно підготується до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Під час бесіди між Президентом України Віктором Януковичем і Віце-прем'єр-міністром, під час якої обговорювалися усі висловлені президентом УЄФА Мішелем Платіні побажання, глава держави зазначив, що Україна буде готова до Євро-2012. "Саме з таким сигналом я їду до Женеви, щоб переконати керівників УЄФА у тому, що всі чотири міста України, які прийматимуть матчі чемпіонату, будуть готові", - заявив Б.Колесніков. 

Зазначимо, що на зустрічі з В.Януковичем глава УЄФА поставив умову протягом двох місяців показати реальні результати в роботі з підготовки до Євро-2012.

Нагадаємо, 7-8 квітня в Україні перебував М.Платіні, який відвідав чотири українські міста. У Львові він висловив впевненість у тому, що місто зможе вчасно побудувати новий стадіон. Донецьку зробив зауваження через маленьку кількість готелів. У Харкові главу УЄФА збентежила лише якість доріг, а з приводу Києва Платіні висловився однозначно - не буде Києва - не буде Євро-2012.

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини