27.04.2010, 17:15

Керівництво московського футбольного клубу "Динамо" відправило у відставку з поста головного тренера Андрія Кобельова. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

Офіційно рішення про відставку буде затверджено сь

Офіційно рішення про відставку буде затверджено сьогодні на засіданні ради директорів клубу. Ім'я нового наставника "Динамо" назвуть на прес-конференції у підмосковному Новогорську в середу.

Причиною відставки став невдалий старт клубу в чемпіонаті Росії, після семи турів "Динамо" набрало дев'ять очок і посіло 10-те місце у турнірній таблиці, забивши усього шість м'ячів.

А.Кобельов очолив "Динамо" у 2006 році. Саме під його керівництвом клуб добився найкращого результату в своїй новітній історії, у 2008 році завоювавши бронзові медалі чемпіонату Росії.

Нагадаємо, за московське "Динамо" грає нападник збірної України Андрій Воронін, що перебрався до Росії з англійського "Ліверпуля".

Андрій Воронін: біографія та добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>