RU

Кличко не виключає проведення бою на "Донбас Арені"

26.06.2009, 13:27

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко не виключає можливості проведення боксерського поєдинку з участю одного з братів Кличків у Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".

"Немає нічого неможливого. Брати Клички давно хочуть провести один зі своїх поєдинків на Батьківщині, в Україні. Це наша давня мрія, яка дуже часто наштовхувалася на різноманітні обмеження: високі організаційні стандарти, вимоги телевізійних партнерів, питання техніки безпеки тощо. Оскільки "Донбас Арену" побудують за всіма стандартами УЄФА і стадіон буде готовий прийняти європейський чемпіонат 2012 року, то він відповідає міжнародним вимогам. Цей стадіон не буде обмежуватися тільки футбольними матчами, оскільки задуманий як багатопрофільна споруда. Тому ймовірність проведення бою велика", - сказав В.Кличко, якого цитує Інформаційний центр "Україна-2012".

Нагадаємо, менеджер братів Кличків Бернд Бенте спростував інформацію про те, що В.Кличко домовився про бій з росіянином Миколою Валуєвим. Раніше повідомлялося, що боксери попередньо домовилися про проведення поєдинку.

"Донбас Арена" буде першим стадіоном у Східній Європі, спроектованим і побудованим відповідно до категорії "еліт". За своїми технічними характеристиками він повністю відповідає вимогам УЄФА по проведення Євро-2012. Вартість проекту становила $250 млн., ще $30 млн. виділено на створення парку навколо стадіону. Розрахований на 50 тисяч глядачів.

Віталій Кличко: біографія і добірка новин>>>

Бокс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини