Китай завоював сорокове золото Олімпіади

19.08.2008, 14:11

Китайський гімнаст Лі Сяопен завоював золото Олімпіади-2008 у вправах на паралельних брусах, заробивши 16,450 балів. Його медаль стала сороковою нагородою найвищого ступеня для збірної Китаю.

Друге місце посів спортсмен із Південної Кореї Ю Вон Чхоль, чий виступ судді оцінили в 16,250 балів. Бронзовим призером пекінської Олімпіади став гімнаст з Узбекистану Антон Фокін (16,200 балів).

Пізніше 19 серпня на олімпійському турнірі зі спортивної гімнастики буде розіграно ще два комплекти нагород. Жінки боротимуться за медалі у вправах на колоді, а серед чоловіків пройдуть змагання на поперечині.