RU

Китай заробить на Олімпіаді $2 млрд.

29.07.2008, 12:14

Загальна сума грошей, одержана від проведення пекінської Олімпіади, перевищить $2 мільярди.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, за оцінками виконавчого директора асоціації економічних досліджень пекінської Олімпіади Чень Цзяня, найбільшу статтю прибутків становитимуть виплати від МОК за право проведення теле трансляції олімпійських заходів, і досягнуть $830 мільйонів. На другому і третьому місці опиняться прибутки від продажу права на комерційну діяльність оргкомітетом пекінських Ігор, а також продаж аналогічних прав, переданих оргкомітетові з боку МОК.

У першому випадку йдеться про дохід понад $400 мільйонів, у другому - близько $330 мільйонів. Прибутки від продажу квитків становитимуть $140 мільйонів, від надання платних послуг для VIP-клієнтів - близько $70 мільйонів. На його думку, якщо додати до цього компенсаційні виплати китайського уряду, податкові надходження, внески компаній та приватних осіб, то обсяг виручених фінансових коштів перевищить $2 мільярди.

Фахівці зазначають, що саме "олімпійський чинник" став основною причиною швидкого економічного зростання китайської столиці протягом останніх років. Із 2004 по 2008 роки обсяг ВВП Пекіну збільшився на 105 мільярдів юанів (близько $15 мільярдів).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини