RU

Київський "Арсенал" може залишитися в чемпіонаті України

18.12.2013, 15:28
Київський
17e2b7426150932f1de3a186fbebb16d.jpg
Київський "Арсенал", який у жовтні оголосив про своє банкрутство, може продовжити виступ у чемпіонаті України. Команду офіційно все ще не виключили з числа учасників Прем'єр-ліги.

Згідно з регламентом змагань, команда автоматично виключається з чемпіонату України, якщо не виходить на два матчі, що й сталося з киянами. Але офіційно затвердити виняток повинна Прем'єр-ліга .

4 грудня керівники клубів повинні були зібратися на засідання, щоб вирішити це питання, але приїхали лише 10 з 11 необхідних. Повторне засідання було намічено на 18 грудня, однак кворум знову не зібрали. Сьогодні до Києва прибули лише представники "Чорноморця", "Металіста", "Севастополя", запорізького "Металурга", "Шахтаря", "Зорі", донецького "Металурга", "Ворскли" і "Говерли".

Водночас, сьогодні на офіційному сайті "Арсеналу" з'явилося повідомлення, що командою зацікавився якийсь іноземний інвестор і кияни можуть продовжити навесні виступи у Прем'єр-лізі.

"Виконано величезний етап роботи: розроблено бізнес-план, бюджет, готуються документи на реєстрацію юр. особи та влагоджуються формальності, але головне - знайдені небайдужі до долі українського футболу люди, готові надати фінансову допомогу. На даний момент один іноземний інвестор виявив своє бажання розглянути можливість своєї фінансової участі у справі відродження "Арсеналу". І це тільки перший сигнал - наш клуб відкритий до співпраці і з радістю розгляне пропозиції від спонсорів та інвесторів, готових не тільки вкласти матеріальні кошти у відродження першої команди "Арсеналу", але й охочих таким чином внести свою лепту в розвиток столичного футболу. Адже "Арсенал" - це не тільки команда, яка виступала в Прем'єр- лізі України  а й дитячо-юнацька спортивна школа, яка виховує нове покоління талановитих гравців, які в майбутньому стануть не тільки основою нового "Арсеналу", а й, напевно, збірної України. Саме вихованці ДЮСШ "Арсенал" стали першими, хто дізнався про початок нового розділу в історії столичних "зброярів"- про плани відродження клубу тренери, юні футболісти та їхні батьки дізналися під час святкування 12-тиріччя ДЮСШ "Арсеналу" Київ два тижні тому", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 листопада Дисциплінарний комітет Федерації футболу України виключив "Арсенал" зі змагань Прем'єр-ліги. Матеріали справи були передані дирекції Прем'єр-ліги для внесення відповідних змін до турнірну таблицю. Але зміни так і не були внесені.

Раніше президент "Шахтаря" Рінат Ахметов запропонував власникам українських команд Прем'єр-ліги фінансово підтримати київський "Арсенал", який через відсутність коштів почав процедуру банкрутства і знімається з чемпіонату України.

Це питання обговорювалося на засіданні президентів клубів у Києві перед матчем Україна - Франція і нібито було отримано їх принципову згоду. При цьому в ФФУ заявляли, що юридично зберегти клуб дуже складно.

4 листопада власник "Арсеналу" Вадим Рабинович заявив, що команда не зіграє більше жодного матчу в чемпіонаті України - команда припинила своє існування, незважаючи на те, що Федерація футболу України запропонувала фінансову допомогу для проведення матчів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини