RU

Київ прийме чемпіонат світу з фехтування

06.12.2010, 12:40

На конгресі Міжнародної федерації фехтування Київ дістав право на проведення командного Чемпіонату світу з фехтування 2012 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі НОК України.

Незважаючи на те, що Україна виявилася єдиною країною, яка висунула свою кандидатуру на проведення цих змагань, Київ, як майбутній господар світового форуму, отримав безперечну підтримку світової фехтувальної громадськості. За столицю України віддали свої голоси 96 з 100 федерацій, які брали участь у голосуванні, три федерації проголосували проти і одна стрималася.

Для України цей чемпіонат має особливе значення: у 2012 році змагатися за звання чемпіонів світу в командній першості будуть тільки ті види зброї, які не беруть участі в Іграх ХХХ Олімпіади у Лондоні - жіноча шабля і чоловіча шпага. Отже, Олімпійські чемпіонки Пекіна - саблістки Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик і Ольга Жовнір, які позбавлені можливості боротися у цьому олімпійському циклі за відповідні командні нагороди, зможуть позмагатися за медалі світової першості на рідній землі.

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини