RU

Хуліганів на Євро-2012 видворятимуть з України прискореними темпами

05.07.2011, 13:23

Верховна Рада спростила процедуру видворення з України іноземних вболівальників-хуліганів на період проведення Євро-2012. За Закон "Про особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення і примусове видворення іноземців та осіб без громадянства під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" (N8426) проголосували 242 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, документом встановлюється скорочений термін - протягом доби - розгляду судом або уповноваженою особою органів внутрішніх справ подібної категорії. Встановлюються скорочені терміни оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності. Вводяться обов'язкова доставка порушника до уповноваженого органу і скорочені терміни затримання - до однієї доби.

Вводиться скорочена процедура розгляду справ про примусове видворення за межі України іноземців і осіб, що не мають громадянства, які здійснили правопорушення.

Закон набирає чинності одночасно з початком проведення фінальної частини Євро-2012 в Україні і втрачає силу через 30 днів після його завершення.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини