ХК "Донбас" програв вирішальний матч Континентального кубка

16.01.2012, 11:41
ХК

Український клуб зупинився за крок від трофею

Хокейний клуб "Донбас" зупинився за крок від першого в історії клубу трофею, програвши у вирішальному матчі суперфіналу Континентального кубка французькому клубу "Руанські Дракони" з рахунком 2:5. Про це повідомляє прес-служба донецького клубу.

Незважаючи на підтримку французьких трибун, господарі майданчика в першому періоді не виглядали фаворитами, і у "Донбасу" було кілька гарних моментів для взяття воріт, але вони не були реалізовані і на першу перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Французи використали свій чи не перший момент у другому періоді, і Жинетт відкрив рахунок. Через вісім хвилин Тіннель подвоїв перевагу своєї команди. Дидикін скоротив відставання, реалізувавши чисельну перевагу, але за півтори хвилини до кінця періоду українці пропустили втретє.

У третьому періоді Кочетков знову скоротив розрив в рахунку, але "Руан" у відповідь ще двічі закидав у ворота Царегородцева, вирвавши Кубок у "Юності", яка при певних розкладах могла стати переможцем турніру.

"Руанські Дракони" (Франція) - "Донбас" (Україна) - 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
"Руан": Анрі. Ален - Сантана, Маллетт - Десроазье - Елом, Веренка - Демени-Віллом, мулла - Женетт - Тінель, Жаніль - Манавьян, Рех - Салмівірта - Пара, Фаре - Лерісі, Жолі - Бертон - Гульеррес
"Донбас": Царегородцев. Малевич - Люткевич, Піскунов - Журун - Белухін, Дубровін - Дидикін, Кочетков - Варламов - Хульт, Селезньов - Побєдоносцев, Шафаренко - Матерухін - Доніка, Єсіпов - Егіна, Васильєв - Татаринов - Гладскіх