ХК "Сокіл" здобув восьму поспіль перемогу у чемпіонаті Росії

29.09.2008, 10:49

Київський "Сокіл" продовжив свою безпрограшну серію у Вищій лізі хокейного чемпіонату Росії до восьми матчів. Кияни двічі у рідних стінах обіграли ХК "Ліпєцк".

Перший поєдинок завершився з рахунком 3:1. Основні поді

Перший поєдинок завершився з рахунком 3:1. Основні події зустрічі відбувалися у другому періоді. Спочатку забив Вадим Авєркін, але гості зрівняли рахунок, причому грали хокеїсти із Ліпєцка у меншості. Знову вивів вперед господарів Дмитро Толкунов. А крапку в матчі вже у третьому періоді поставив Роман Сальников.

У другій грі перемогу господарям принесли шайби Дмитра Цируля, Олега Шафаренка, Олександра Побєдоносцева і Віталія Литвиненка. Підсумок зустрічі - 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) на користь "Сокола".

Тепер на киян чекає вояж до Москви, де вони зустрінуться із місцевими "Крильями Совєтов". Матчі відбудуться 2 та 3 жовтня.