RU

Харківський стадіон "Металіст" готують до продажу

21.03.2013, 09:24
Харківський стадіон
Стадіон "Металіст" прийняв три матчі Євро-2012
На комунальному підприємстві "ОСК" Металіст "проводиться фінансовий аудит, який є загальноприйнятою практикою при зміні керівництва підприємства. Про це повідомив заступник губернатора Харківської області Євген Савін

"Це нормальна практика. Все приводиться в порядок, щоб стадіон мав товарний вигляд, мав ціну. Проводиться ряд заходів, щоб стадіон став об'єктом продажу", - сказав Савін, слова якого наводить харківський портал Городской дозор.

Савін також повідомив, що зміна керівництва підприємства не призведе до зміни його діяльності. "Є побутові питання, наприклад, збільшення зарплати на КП. Необхідно розібратися з функціональними обов'язками співробітників, зобов'язаннями підприємства і розділити витрати підприємства і футбольного клубу. Ми не повинні дотувати клуб. Основне завдання КП - заробляти гроші. В тому числі і на проведенні матчів . Треба скорегувати вартість обслуговування матчів співробітниками КП. Я думаю, що ми знайдемо рішення, які задовольнять і клуб, і КП. Були моменти, з якими ми не згодні. Ми вважаємо, що послуги КП коштують дорожче. Зараз ведуться переговори", - повідомив Савін.

На питання, чи будуть проводитися на стадіоні змагання, крім футбольних, віце-губернатор підкреслив, що "Металіст" не існує як легкоатлетичний комплекс. "Зараз для проведення змагань з легкої атлетики більш підготовлений стадіон "Динамо". Там ми проводимо чемпіонати України і збірна тренувалася перед Олімпіадою на цьому стадіоні. Планів задіяти стадіон "Металіст" у нас немає", - зауважив Савін.

Нагадаємо, що стадіон "Металіст" планують продати в третьому кварталі 2013 року. Про бажання викупити стадіон вже заявив новий власник ФК "Металіст" Сергій Курченко. Орієнтовна вартість стадіону - $75 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини