"Карпати" розгромно програли в Луганську

"Карпати" розгромно програли в Луганську - Фото
03.03.2012, 15:37

Чемпіонат України відновився великою перемогою "Зорі" над гостями зі Львова

Весняна частина чемпіонату України сьогодні стартує чотирма матчами 21-го туру. Один поєдинок вже завершився - "Зоря" на своєму полі обіграла львівські "Карпати" з рахунком 5:1.

Господарі поля повели в рахунку на 25 хвилині гри. Після вкидання ауту Ідахор скинув м'яч уздовж воріт і Каменюка забив з лінії воротарської. Відзначимо, що в цьому епізоді чотири захисники "Карпат" спокійно спостерігали за діями капітана луганчан. Спочатку другого тайму Каменюка подвоїв рахунок, скориставшись філігранним пасом Галюзи.

Через сім хвилин чергова помилка оборони "Карпат" призвела до голу родича. Гравець луганчан у штрафному продавив двох суперників і проштовхнув м'яч під воротарем. Проходить ще чотири хвилини і Каменюка оформляє хет-трик. Гравець "Карпат", вибиваючи м'яч поперек поля, потрапив в ногу набіг Каменюки. Голкіпер львів'ян у цей момент ворота не прикривав, і м'яч закотився в порожню раму - 4:0. Але й цього луганчанам здалося мало. На 80-й хвилині Галюза довершив розгром гостей.

За дві хвилини до кінця матчу "Карпатам" все ж вдався гол престижу. Новачок команди Олександр Гладкий з лінії воротарської без перешкод відправив м'яч у ворота.

Таким чином, "Зоря" набрала 15 очок і піднялася на 14 місце, залишивши зону вильоту. У "Карпат" залишається 16 очок.

Нагадаємо, ще три матчі 21 туру відбудуться сьогодні, інші поєдинки, в тому числі центральна гра "Шахтар" - "Дніпро", пройдуть в неділю.