"Карпати" йдуть далі в Лізі Європи

05.08.2011, 11:08

Львівські "Карпати" з рахунком 3:1 обіграли ірландський клуб "Сент-Патрікс" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2011/2012. Таким чином, львів’яни за сумою двох матчів перемогли 5:1 і вишли у вирішальний раунд кваліфікації.

-->

"Карпати" активніше почали матч і швидко заволоділи ігровою ініціативою, яку втілили в гол вже на 21-й хвилині - Сергію Зеньову вдався красивий і точний удар з лінії штрафної. Господарі могли відігратися перед перервою, але Тлумак врятував свою команду після небезпечного удару.

І все ж господарі відігралися на початку другого тайму. Ірландці розіграли кутовий, Делі прострелив, і Макміллан все ж пробив голкіпера "Карпат". Проте, пройшло всього сім хвилин, і команда Олега Кононова знову повела в рахунку - відмітився капітан львів’ян Ігор Худобяк. А наприкінці поєдинку переможну крапку поставив Ігор Ощипко - 3:1.

Нагадаємо, до раунду плей-офф Ліги Європи також пробилася полтавська "Ворскла", яка обіграла ірландський клуб "Слайго Роверс" з рахунком 2:0.

Футбол: всі новини>>>