"Карпати" впевнено стартують у Лізі Європи

16.07.2010, 09:45

Львівські "Карпати" з рахунком 3:0 обіграли ісландський "Рейкьявік" у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2010/2011. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У д

У діях команд позначався дефіцит ігрової практики на європейській арені. "Карпати" спочатку діяли не у своєму стилі і намагалися нав'язати силову боротьбу сильним опонентам. Для остров'ян ця тактика була найбільш зручною, і в першому таймі ісландці були ближче до успіху.

Зате після перерви "Карпати" перевтілилися і перша ж їхня атака завершилася точним ударом грузинського хавбека Олександра Гурулі - 1:0. Через п'ять хвилин Денис Кожанов ідеально виклав м'яч Андрію Ткачуку, що не хибив з міжштрафної, а на 57-ій Батіста після подачі Гурулі з кутового довів справу до розгрому. Матч у відповідь відбудеться у Львові 22 липня.

"Рейкьявік" - "Карпати" 0:3