"Карпати" починають з перемоги в Лізі Європи

29.07.2011, 15:30

Львівські "Карпати" з рахунком 2:0 обіграли ірландський "Сент-Патрікс" в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2011/2012.

Обидві команди почали матч в невисокому темпі, і якщо для гостей така тактика була зрозуміла, "Карпати" грали вже занадто обережно. У перші півгодини гри глядачі не побачили жодного небезпечного моменту. Але перший же удар "Карпат" виявився результативним. На 33-й хвилині голкіпер гостей помилився в своїй штрафній, і Артем Федецький з декількох метрів переправив м'яч у ворота.

У другому таймі гра продовжилася в тому ж дусі. Гості думали лише про те, як більше не пропустити, а "Карпати" чомусь не нарощували обертів. Львів’яни створили кілька непоганих моментів, але ірландці вміло відбивалися. І все ж на 93-й хвилині "Карпати" забивають другий гол. Новачок команди Воронков, який вийшов на заміну, добив м'яч у ворота після подачі зі штрафного.

Гру у відповідь відбудеться через тиждень в Ірландії.

Футбол: добірка новин>>>