RU

Калітвінцев впевнений, що встигне підготувати збірну до Євро-2012

01.02.2011, 11:25
Калітвінцев впевнений, що встигне підготувати збірну до Євро-2012 - Фото
dae3566fcd8956f51f794c68004daf03.jpg

Калітвінцев впевнений, що встигне підготувати збірну до Євро-2012

Виконувач обов'язків головного тренера національної збірної України Юрій Калітвінцев стверджує, що у нього є досить часу, щоб сформувати і підготувати збірну України до Євро-2012.

"Важливо, щоб усі кандидати були здоровими і відповідально ставилися до спаррингів, які заплановані на цей рік і на 2012-й. Тоді ми стабілізуємо склад і налагодимо взаєморозуміння", - сказав Ю.Калітвінцев, слова якого наводить інформаційний центр "Украина-2012".

Наставник ще раз нагадав, що на 80% визначився з гравцями збірної, які виступатимуть на Євро-2012. "Епоха експериментів закінчилася у 2010 році. Тоді ми переглядали гравців, давали їм шанс. Тепер цього не буде. Вже на кіпрському турнірі (8-9 лютого - ред.) Ми будемо працювати по-новому. На 80% визначилися з гравцями, тепер потрібно награвати між ними зв'язки, проводити взаєморозуміння", - зазначив Ю.Калітвінцев.

Тренер наголосив, що збірна відкрита для інших гравців: "Ми не ставимо хрест на людях, які притягувалися у національну команду раніше. Якщо вони будуть прогресувати і відповідати рівню збірної, то, цілком ймовірно, знову отримають шанс".

Ю.Калітвінцев висловив також задоволення великою кількістю товариських матчів для збірної України. "Вже є домовленості з багатьма збірними, залишилося тільки з'ясувати останні деталі. Ми зіграємо з національними командами Франції і Німеччини. Продовжуються перемовини з Італією, Іспанією, Португалією. Я впевнений, що цього року зустрінемося з топ-збірними. Єдине моє побажання, щоб більшість цих матчів проходили в Україні", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Ю.Калітвінцев оголосив список гравців, викликаних для участі на міжнародному турнірі, який відбудеться 8-9 лютого на Кіпрі.

Юрій Калітвінцев: біографія та добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини