RU

Калітвінцев або Блохін? Сьогодні призначать тренера збірної України

21.04.2011, 10:10
Калітвінцев або Блохін? Сьогодні призначать тренера збірної України - Фото
f46f2a321e7c549807b60875f9305eb0.jpg

Калітвінцев або Блохін? Сьогодні призначать тренера збірної України

Сьогодні у Будинку футболу відбудеться засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, на якому назвуть ім'я нового головного тренера національної збірної України. Принаймні, таку обіцянку дав президент ФФУ Григорій Суркіс 30 березня, коли члени виконкому не змогли призначити наставника головної команди країни.

За словами глави ФФУ, на сьогодні є три кандидатури на пост головного тренера: Юрій Калітвінцев, Павло Яковенко і Олег Блохін. Останній, правда на прес-конференції у понеділок заявив, що до нього ніхто з керівництва ФФУ з пропозицією знову попрацювати зі збірною не звертався. Більше того, за словами екс-тренера збірної, на нього також не виходили члени виконкому, що пропонували у березні його кандидатуру. Але вже вчора стало відомо, що О.Блохін таки прибуде у Будинок футболу і представить свій план роботи з національною збірною. Ю.Калітвінцев також підтвердив, що його запросили на сьогоднішній виконком разом з Семеном Альтманом.

Несподівано виникла ще одна кандидатура на пост головного тренера: наставник "Дніпра" Хуанде Рамос сам виявив бажання готувати нашу команду до домашнього чемпіонату Європи, якщо, звичайно, керівництво клубу не буде заперечувати поєднання. "Я був би дуже радий взяти на себе відповідальність підготувати збірну України до домашнього Євро. Я встиг познайомитися із країною і футболістами, тому проблеми у поєднанні посад тренера клубу і збірної я не бачу. Звичайно, спочатку треба спитати керівництво "Дніпра", але якщо воно буде не проти, то я міг би працювати з обома командами, і не бачу в цьому проблеми", - сказав Рамос.

Зазначимо, що засідання виконкому призначене на 12:00 і знову буде проходити у закритому режимі, а брифінг для преси запланований на 14:00.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини