RU

Кабмін створив оргкомітет з підготовки заявки на отримання Олімпіади-2022

02.12.2010, 14:55

Кабінет Міністрів України створив Організаційний комітет з підготовки і супроводу заявки у Міжнародний олімпійський комітет на отримання права на проведення у 2022 році зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні. Відповідне розпорядження N2151-р від 1 грудня оприлюднено на сайті уряду.

До складу оргкомітету увійшли: Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков (глава оргкомітету), Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Равіль Сафіуллін (заступник голови оргкомітету), президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка (заступник голови оргкомітету (за згодою)), голова Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 Володимир Ковалевський, глава СБУ Валерій Хорошковський, члени Кабінету Міністрів, голови обласних державних адміністрацій і спортивних федерацій.

Оргкомітету доручено розробити і затвердити у тримісячний термін план заходів щодо підготовки і супроводу заявки у Міжнародний олімпійський комітет на отримання права на проведення у 2022 році зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні.

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини