Жеребкування Ліги Європи: луганська "Зоря" зіграє з португальцями

Жеребкування Ліги Європи: луганська "Зоря" зіграє з португальцями - Фото
Фото: zarya-lugansk.com
23.07.2018, 15:55

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду відбудеться 9 серпня, а матчі-відповіді - 16 серпня

У штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування третього відбіркового раунду другого за значимістю єврокубку - Ліги Європи сезону 2018/19. Вона пройшла за новою схемою.

Луганській "Зорі" в суперники дісталася португальська "Брага".

З'явилися "Шлях чемпіонів" і "основний шлях". У першому борються найкращі команди своїх країн, які вилетіли з Ліги чемпіонів. У другому - решта учасників.

Джорджо Маркетті провів жеребкування п'яти пар на УЄФА, і трансляція обірвалася:

"Лудогорець" / "Віді" - vs - "Зрінськи" / "Валлетта"
"Легія" / "Спартак" - vs - "Дюделанж" / "Дріта"
"Сутьєска" / "Алашкерт" - vs - ЧФР / "Мальме"
"Олімпія" / "Крузейдерс" - vs - БАТЕ / ХІК
"Шкендія" / "Шериф" - vs - "Санта-Колома" / "Валюр".

Жеребкування основного шляху почалася через півгодини:

"Зоря" - "Брага"
"Железнічар" / "Аполлон" Лімасол - "Динамо" Брест / "Артомітос"
Б-36 / "Бешикташ" - ЛАСК / "Ліллестрем"
"УФА" / "Домжале" - "Гонвед" / "Прогрес"
"РБ Лейпциг" / "Хекен" - "У Крайова"
"Спартак" Суботіца / "Спарта" Прага - "Брондбю"
"Ягеллонія" / "Ріу Аве" - "Гент"
"Істанбул ББ" - "Абердін" / "Бернлі"
"Нордшелланд" / АІК - "Партизан" / "Тракай"
"Бальцана" / "Слован" Братислава - "Рапід"
"Гурнік" / "Тренчин" - "Фейєноорд"
"Санкт-Галлен" / "Сарпсборг" - "Рієка"
"Вііторул" / "Вітесс" - ПАОК / "Базель"
"Сигма" - "Кайрат" / "Алкмаар"
"Осієк" / "Рейнджерс" - "Чихурі" / "Марібор"
"Аякс" / "Штурм" - "Дандолк" / АЕК Ларнака
"Генк" / "Тола" - "Шахтар" Солігорськ / "Лех"
"Севілья" / "Уйпешт" - "Жальгіріс" / "Вадуц"
"Олімпіакос" - "Люцерн"
"Дунайська Стреда" / "Динамо" Мінськ - "Зеніт"
"Хапоель" Хайфа / "Хабнарфйордур" - "Аталанта" / "Сараєво"
"Хайдук" / "Славія" Софія - "Рудар" Велення / "Стяуа"
ЦСКА Софія / "Адміра" - "Стяьрнан" / "Копенгаген"
"Тобол" / "Пюнік" - "Маккабі" Тель-Авів / "Раднічкі"
"Хайберніан" / "Астерас" - "Мольде" / "Лячі"
"Юргорден" / "Маріуполь" - "Вентспілс" / "Бордо"

Читайте також: Жеребкування Ліги чемпіонів: київське Динамо відправиться в Прагу

Раніше в ЛЄ безпосередньо потрапили 17 команд: "Вільярреал", "Бетіс", "Байєр", "Айнтрахт", "Челсі", "Арсенал", "Лаціо", "Мілан", "Марсель", "Ренн", "Краснодар", "Авеш", "Ворскла", "Андерлехт", "Акхісар", "Яблонець" і "Цюріх".

Після кваліфікацій Ліги Європи (13 місць) і Ліги чемпіонів (18), в основну сітку потрапить ще 31 клуб.

У груповому турнірі ЛЄ зіграють 48 клубів: по чотири команди в 12 групах.

Груповий етап розіграють 31 серпня, а перший тур відбудеться 20 вересня.