RU

"Хороший матч". Шевченко прокоментував сенсаційну нічию збірної України з фінами

29.03.2021, 07:22
Андрій Шевченко (фото – пресслужба УАФ)

Футбольна збірна України провела хороший матч з Фінляндією (1:1), крім останніх хвилин цього поєдинку кваліфікації до Чемпіонату світу-2022. Про це заявив на пресконференції головний тренер Українців  Андрій Шевченко, передає пресслужба Української асоціації футболу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Я думаю, ми провели хороший матч. Єдине, я дуже незадоволений останніми хвилинами, низкою наших помилок", – сказав він.

Шевченко додав, що не має на увазі помилку Віталія Миколенка, який на 88-й хвилині втратив м'яч в штрафному майданчику і збив Теемму Пуккі, після чого отримав червону картку, а в ворота України був призначений пенальті.

За словами тренера, все йшло за планом: Україна володіла ініціативою, що футболісти, які вийшли на заміну, посилили гру – був забитий хороший м'яч Жуніора Мораеса. Однак в кінці матчу українці трошки розгубилися і вибрали неправильні позиції. Можливо, далася взнаки втома, "а докричатися було неможливо", каже Шевченко.

"Я не знаю, може, гравці не почули, але мало б бути перестроювання (тактичне, – ред.)... П'ять хвилин ми провели не так, як повинні були догравати. Ми втратили сьогодні перемогу. У цілому команда грала дуже добре, виконувала установку протягом 85-ти хвилин", – додав Шевченко.

• 24 березня збірна України в Парижі зіграла внічию 1:1 зі збірною Франції – діючими чемпіонами світу. Це був перший матч групового етапу відбору на ЧС-2022.
  • 28 березня у другому матчі відбору Україна несподівано в Києві втратила очки з Фінляндією – 1:1.
  • 31 березня збірна України зіграє зі збірною Казахстану в рамках третього матчу відбору на ЧС-2022.