RU

Григоришин програв суд у справі "Динамо"

23.11.2010, 10:45

Верховний суд Об'єднаного Королівства відмовив компанії Костянтина Григоришина "Pacific Internationaj Sports Clubs Limited" у дозволі на оскарження рішення Апеляційного суду в Лондоні. Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Раніше Вищий Суд Справедливості у Лондоні припинив розгляд позову компанії "Pacific" до Ігоря Суркіса та інших акціонерів ФК "Динамо" (Київ) і скасував свій наказ про вручення позовів компаніям-відповідачам. Цим же рішенням компанію "Pacific" зобов'язали відшкодувати відповідачам 80% витрат, пов'язаних із розглядом цієї справи. У рішенні апеляційного суду в Лондоні зазначено, що суддя першої інстанції правильно проаналізував і оцінив обставини і матеріали справи, і прийняв правильне рішення.

Нагадаємо, декілька років тому К.Григоришин був власником 18% акцій "Динамо" (Київ) через компанію "Pacific International Sport Clubs Limited", яка зареєстрована на Британських Віргинських островах. Брати Суркіси ніби зменшили його частку до 0,1% шляхом додаткової емісії, використовуючи мережу компаній, які перебували у британській юрисдикції.

У квітні 2008 року К. Григорішин програв справу у Верховному суді України.

Ігор Суркіс: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини