Григорій Суркіс покине пост президента ФФУ

30.05.2012, 15:02
Григорій Суркіс покине пост президента ФФУ - Фото
f1f526cd3e3d1998576ce445c45ca58a.jpg

У вересні нинішній голова Федерації футболу України не буде висувати свою кандидатуру на черговий термін

Григорій Суркіс не збирається подавати свою кандидатуру на чергові вибори президента Федерації футболу України. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

"2 вересня відбудеться ХIV Конгрес ФФУ, на якому пройдуть вибори нового президента. Я запрошую на нього пресу, але відразу обмовлюся, що свою кандидатуру на виборах президента ФФУ подавати не буду. У кожної людини настає момент, коли необхідно відпочити, перевести дух. Мені є чим займатися й час у мене буде розписано похвилинно, тому я не бачу в цьому проблеми", - сказав Суркіс.

Суркіс також заявив, що був би не проти скласти свої повноваження раніше, але статут вимагає тримісячний підготовчий термін до початку Конгресу ФФУ. "Я не чіпляюся за крісло. Якби у мене було бажання затягнути цей процес ... Я член виконкому УЄФА до 2015 року, є президентом товариства Україна-Китай, та інше, та інше. Мені є чим займатися, до того ж у мене є сім'я . Рішення прийнято, міняти його не збираюся ", - додав він.

Нагадаємо, Григорій Суркіс очолив ФФУ у серпні 2000 року. У 2004 року його переобрали на 4-річний термін, а в 2007 році переобрали ще на п'ять років.

Досьє на Григорія Суркіса
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"