RU

Голландці вибачилися за рекламу, що закликає не їхати в Україну

28.04.2012, 17:55
Голландці вибачилися за рекламу, що закликає не їхати в Україну - Фото
Кадр з реклами компанії NLE
Нідерландська компанія (NLE) вибачилася за свій рекламний відеоролик під назвою "Утримай його вдома", в якій жінок закликають умовити чоловіків не їхати в Україну - країну красивих жінок - на Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Нам стало відомо, що виник ряд непорозумінь навколо змісту і розуміння реклами. NLE хотіла б підкреслити, що реклама була задумана як жарт, і іронія в ролику є прикладом нідерландського гумору. Також звертаємо увагу, що особа, яка здійснює пошук в системі Google, є жінкою. NLE в жодному разі не хотіла образити окремих осіб або нації. Також у компанії не було наміру намагатися когось утримати від поїздки на Євро-2012 в Україну та Польщу. NLE приносить свої щирі вибачення всім, кого образила реклама в зв'язку з вищезазначеними непорозуміннями", - йдеться в заяві компанії.

Раніше в Нідерландах на центральних телеканалах з'явилася реклама під назвою "Утримай його вдома" із закликом до жінок умовити чоловіків не їхати в Україну на Євро-2012 через те, що "ця країна сповнена красивих жінок". Реклама транслюється у вечірній час на телеканалах NED-1 і NED-2 і належить нідерландській енергетичній компанії Nederlandse Energie Maatschappij.

У кліпі, який триває 25 секунд, з'являється Пошукова система Google і вводяться слова "ukrainian women" ("українська жінка"). Після цього на екрані з'являється велика кількість фотографій молодих привабливих напіводягнених жінок. Відеоряд супроводжується жіночим голосом, який може сприйматися як такий, що виражає зневагу і огиду. Далі в кадрі з'являється герой - Хенк Спаан, який на дивані дивиться телевізор, після чого - безпосередньо логотип NLE і зображення пропонованого контракту з подарунком - приладом з виготовлення пива. Жіночий голос за кадром пояснює, що якщо укласти контракт з компанією на три або п'ять років, то в подарунок клієнти отримають прилад з виготовлення пива, щоб не потрібно було їхати в Україну на чемпіонат Європи з футболу.

Раніше президент, Віктор Янукович публічно запропонував на презентації країни: "Щоб "увімкнути" Україну, я хочу сказати, досить того, щоб подивитися на неї власними очима тоді, коли почнуть цвісти каштани в Києві, і коли почнеться тепло, і в містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити таку красу - це чудово". Лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов назвав цей пасаж свого лідера "приємним гумором".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини