RU

Генсек УЄФА задоволений підготовкою Львова до Євро-2012

11.08.2010, 15:27

Генеральний секретар УЭФА Джанні Інфантіно відвідав сьогодні з офіційним візитом Львів. Під час візиту він ознайомився з перебігом будівництва нового терміналу львівського аеропорту, побував на будівельному майданчику стадіону до Євро-2012 і оглянув фан-зону. У цілому Дж.Інфантіно залишився задоволений ходом підготовки Львова до чемпіонату.

"Я сповнений оптимізму щодо підготовки Львова до проведення чемпіонату. І я це кажу не лише тому, що так треба. Моя посада дозволяє мені не говорити правду. Але я кажу про оптимізм, оскільки бачу великий прогрес", - вказав Дж.Інфантіно, якого цитує прес-служба львівської міськради.

За словами Дж.Інфантіно, попереду залишається операційна діяльність, зокрема транспорт і логістики розміщення туристів. "Також ми говоримо про мову, оскільки за два роки українська не стане більш популярною в світі, тому треба, щоб тисячі людей, які приїдуть сюди на час чемпіонату могли порозумітися з місцевим населенням", - наголосив він, додавши, що саме ці питання включені в операційну складову підготовки.

Нагадаємо, Наглядова рада УЄФА ухвалила рішення затвердити право на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у всіх чотирьох українських містах - Києві, Донецьку, Львові і Харкові. Наступний тест на готовність чекає ці міста у вересні 2010 року: тоді Україна має остаточно "вписатися" в графіки реалізації всіх проектів.

Євро-2012: дбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини