RU

Генпідрядника реконструкції "Олімпійського" визначать у 10-денний термін

19.11.2008, 16:13

Генерального підрядчика реконструкції НСК "Олімпійський" визначать протягом 10 днів. Про це сьогодні повідомив журналістам Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Павленко відзначив, що Кабінет Міністрів України дав доручення Міністерству у справах сім'ї, молоді і спорту, а також Міністерству економіки і Міністерству регіонального розвитку у 10-денний термін визначити генерального підрядчика реконструкції НСК "Олімпійський".

"Крім того, уряд сьогодні дав доручення сформувати відповідну робочу групу з представників Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Контрольно-ревізійного управління, Комітету Верховної Ради України щодо постійного контролю за використанням бюджетних коштів під час реконструкції НСК "Олімпійський", - сказав Ю. Павленко. Він також відзначив, що прийняті сьогодні Кабінетом Міністрів постанови щодо процедури реконструкції НСК "Олімпійський" дозволяють вже з 1 грудня 2008 року приступити до робіт із реконструкції комплексу відповідно до зобов'язань Кабміну.

Нагадаємо, Ю. Павленко заявляв, що Кабінет Міністрів України оцінив вартість реконструкції НСК "Олімпійський" у 2 млрд. 114 млн. 726 тис. 997 грн.

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини