Гармаш побив "рекорд" Мілевського

Гармаш побив "рекорд" Мілевського - Фото
Источник фото: fcdynamo.kiev.ua
09.04.2012, 11:07

Колишній "рекорд", що належав Артему Мілевському, Гармаш перевершив відразу на 25 хвилин

Видалення Дениса Гармаша в суботньому матчі з "Шахтарем" стало десятим для гравців "Динамо" в офіційних матчах з "гірниками". При цьому 21-річний півзахисник залишив поле вже на 42-й хвилині, ставши першим з киян, хто заробив червону картку в першій половині зустрічі.

Як повідомляє СЕ в Україні, колишній "рекорд", що належав Артему Мілевському (у матчі від 6 листопада 2006-го), Гармаш перевершив відразу на 25 хвилин.

Нагадаємо, в минулу суботу "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 2:0 і наздогнав киян в турнірній таблиці. В кінці першого тайму арбітр видалив гравця киян Дениса Гармаша, показавши друге попередження.